Ortopedik Hastane Spor Ayakkabısı Nedir?

Ortopedik Hastane Spor Ayakkabısı Nedir?

Günümüzde şehirlerin kalabalıklaşması ve büyük şehirlerde hastalık oranının artışı ile sağlık sektörü çalışanları hemen hemen bir günün tamamını ayakta geçirmeleri gerekmektedir. Bu yorucu tempo ile kendi beden sağlığını kaybetmemek için gün içerisinde kullandıkları ürünlerin konforuna dikkat etmeleri gerekmektedir. Bugün sizlere bu yazımızda ''Ortopedik hastane spor ayakkabısı nedir ?''  in cevabı vereceğiz. Oldukça Şık görünüme sahip olan kaymaz tabanı ve sağlıklı iç taban aracılığı ile  bütün gün sorunsuz rahat bir şekilde hareketlerinizi engellemeden rahatca hareket etmenizi sağlaması için üretilmiş olan hastane spor ayakkabısı, bütün sağlık personellerine tavsiye etmekteyiz. Sadece üretilen ayakkabının güzel olması değil aynı en kaliteli son teknoloji ürünler aracılığıyla üretilen bu ayakkabı modelleri uzun yıllar boyunca rahatça kullanıma uygun olması için dizayn edildi. Deforme olmaya dirençli yapısı ve esnek yapısı ile ayaklarınızda günün baskısını en aza indirin !.

Ortepedik Hastane Spor Ayakkabısının Özellikleri

-Teknik Özellikler

  • Hava almaya uygun üretilmiş yapı sayesinde ayaklar bütün gün rahatça nefes alır. Bu şekilde terleme veya mantar gibi ayak sorunları veya hastalıkların oluşumunu engeller.
  • Yüksek emici yapısı sebebiyle özellikteki iç astarı aracılığıyla ayakta oluşan nemlenmeyi emerek terlemeyi hemen engeller. Bu sayede kötü koku ve mantar gibi hastalıkların oluşumunun da önüne geçilmiş olur.
  • Ortopedik hastane spor ayakkabısının özel tabanı sayesinde vücudunuzun ağırlık merkezleri dengelenerek ayakta kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
  • Ortopedik hastane spor ayakkabısı için şuanda 40 ila 44 arası numaraları stoklarımızda mevcuttur
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?