ORTOPEDİK Bayan Terliği

ORTOPEDİK TERLİK BAYAN

Ortopedik terlikler diğer terlik çeşitlerine nazaran daha rahat ve sağlıklı olmasını sağlayan ve hususi olarak değişik renk ve desenlerde imal edilen terlik çeşitlerine verilen genel addır.Özel deri malzemelerden imal edilen bu terliklerin üst kısımında yer alan nefes delikleri ayağın hava almasına ve daha konforlu bir şekilde hareket etmemize imkan tanır.Sağlık sektöründe çalışan personellere özel olarak ürettiğimiz bütün terlikler üretim hatalarına karşı garantili olarak yapılmaktadır.Ülkemizin bütün illerinde hızlı kargo fırsatı ile sabo terlik istediğinizde daha rahat ve konforlu günler yaşatmayı amaçlamaktadır.

ORTOPEDİK TERLİKLERİ KİMLER KULLANIR

Kadınlar ve erkekler için üretilen değişik renk ve desen olanaklarına sahip ortopedik terlikleri çoğu insan tarafından kullanılabilir. Bazı firmalarda 35-45 numaralara kadar kişiye özel üretim yapmaları mümkündür.Firmalar üretimini gerçekleştirdikleri ürünler konusunda en iyi olan hizmetleri sunarken,müşterilerinin beğeneceği ve giysilerinize uyum sağlayan modelleri araştırarak geliştirirler.Ürünlerin alt bölümünde bulunmakta olan taban hususi olarak kaymaz ve yıpranmaz olarak kaliteli malzemelerden üretilmektedir.Sorunsuz bir biçimde senelerce kullanıma bağlı olarak ortopedik terliklerinizi hafif nemli bezler ile konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz.Ortopedik terlikler uzun süreler ayakta kalıyor ve ayaklarınızın sızılar ile boğuşmasını istemiyorsanız mutlaka onlardan sürekli kullanmalısınız.
Hemşire,doktor,sağlık sektörü çalışanları tarafından kullanılan bu modeller iş yerlerinde ve evde kullanım için mükemmeldir. 

Ortopedik Terlik Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Ürün içerisinde kimyasal malzeme bulunan maddeler ile birlikte temizlemeye çalıştığınızda deri olan kısmında soyulmalar oluşur, bunun için hafiften nemli bir bezle baskı uygulamadan narin bir biçimde temizleyebilirsiniz. Ortopedik terliklerin alt bölümünde bulunan beyaz topuk kısmına sahipseniz, cif ile hafif bir biçimde o kısmı beyazlatmanız mümkündür. Ortopedik Terlikler dayanıklı ve güvenilir malzemeden üretilir.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?