HepsiForma Öğretmen Önlükleri

Öğretmen Önlük Modelleri

Kamu Personelleri için üretilmiş olan bu önlükler özellikle şıklıklarıyla gündeme geliyor. Forma denildiği zaman ilk akla gelen öncü markalardan Hepsiforma.com eğitim personelleri için özenerek tasarlamış olduğu 2019 / 2020 öğretmen önlüğünü görücüye sundu. Tasarım olarak şimdiden kullanıcıların beğenisini toplayan öğretmen üniforması oldukça kullanışlı ve rahat kalıplar sunmayı amaçlarayarak modelleri hazırlandı. En yeni modern tasarımlarıyla yine hepsiforma.com modelleri büyük bir ilgi görüyor!

Hepsiforma.com önlük modellerinde yine her zaman en çok beğenilen ve talep edilen renk olarak beyazı tercih etti . Nedeni ise öğretmenler genelde beyaz önlük tercih etmesi. Temizliğin rengi olarak algıladığımız beyaz, oldukça kaliteli üretilmiş olan kumaşlar ile bir araya getirildiğinde, ortaya yıllar boyunca kullanılabilen beyaz öğretmen önlüğü çeşitleri çıkıyor.

Hepsiforma.com Çıtçıtlı Öğretmen Önlükleri Sizinle !

Hepsiforma.com’un  yeni sezon modellerine göz attığınızda genellikle artık ön kısmında düğme tercih etmediğimizi, bunun yerine genellikle daha çok sevilen ve pratik olan çıtçıt kullanıldığını görebiliyorsunuz. Artık çıtçıt kullanımı ile düğmelerin zamanla yarattığı sarkma yada sürekli giyilip çıkartıldığı düşünülünce düğme iliklerinin zamanla oluşturduğu deforme görüntüsü üniformaya eskimiş havası vermektedir. Tasarımlar yeni nesil düzenlemeler ile uzunca bir süre kullanılmış bile olsa, yıkama işleminden birçok kez geçirilmiş dahi olsalar “yeni” görünümlerini bozmadan koruyabiliyor.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan yeni nesil öğretmen önlüğü çeşitlerimiz günümüzde aynı zamanda farklı iş grupları tarafından da özellikle beyaz medikal önlük tercih edilmektedir. Birbirinden güzel ve fiyat olarak herkesin bütçelerine uyan modelleri için hepsiforma.com'u ziyaret edin.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?