Dr Greys Model Cerrahi Tip Forma

Dr Greys Model Cerrahi Tip Forma Terikoton Kumaş Erkek
Hastanede ve sağlık sektöründe terikoton kumaş tercih ederek bütün gün rahat bir bedenin keyfini çıkartın ! Cerrahi kullanıma uygun yani hemşire veteriner hekim gibi renkli kumaşın giyilebildiği Dr Greys Modeli üniformaların rahatlığı ve güzel tasarımlarını keşfedin !
Dr Greys Modeli Nedir ?
Bütün dünyada adından çokça bahsettiren Dr Greys Anatomy dizisinden aldığı ünvanını günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Genellikle Amerika da bulunan doktorlar üniformaya dizideki haliyle kullanırlar. Oldukça rahat ve spor ve rahat bir kesime sahiptir. Kol tipi  yarasa kol ve bel bölgesi hafif kavisli üretilmiştir. Erkek ve Kadınlar için ayrı ayrı üretilmektedir.
Terikoton Kumaş mı Alpaka Kumaş mı Tercih Etmeliyim?
Bu tercih tamamen sizin kullanım tercihlerinize kalmıştır. Terikoton Kumaş alpaka kumaşa nazaran bir miktar daha incedir genelilkle terikoton kumaş yaz ayları için alpaka kumaş ile kış ayları için üretilmiştir diyebiliriz. Fakat iki kumaş da oldukça kaliteli bir şekilde dokunmuştur. Yüksek derecelerde yıkanmadığı sürece kumaş çekme yapmaz ütüsü rahat dır 40 dereceye kadar yıkanabilir.
Dr Greys Model Nereden Alınır ?
www.hepsiforma.com online medikal giyim mağazamızdan 7/24 saat kesintisiz alışveriş yapabilirsiniz. Dakikalar içinde bize vereceğiniz siparişiniz ile birlikte hızlıca kargoya çıkıp ortalama 3 gün içinde elinize ulaşmaktadır.
Dr Greys Modelinde Hangi Renkler ve Modeller Mevcut ?
Parlement mavisi, kırmızı, bordo, ameliyathane yeşili,gri, açık mavi,koyu mavi, lacivert, siyah, mürdüm ve 20 den fazla renk seçeneği ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Nakışla İsim Yazma
Formalarınız hastane ortamında yıkanırken sürekli olarak karışıyor mu ? Artık üniformalarınızın üzerine adınızı ünvanınızı veya istediğiniz bir metini nakışla işliyoruz. Bu sayede sizin adınıza üretilmiş kişiye özel formaya sahip oluyorsunuz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?