Comfort Cotton Cerrahi Üniforma (Pamuklu Kumaş)

Comfort Cotton Cerrahi Üniforma (Pamuklu Kumaş)

Günümüzde sağlık personellerinin en çok tercihi ettiği üniforma modellerinden biriside Dr. Greys Modeli Cerrahi üniformalar tam bir tasarım harikası olan Dr. Greys Modeli  unisex olarak  tasarlanmıştır. Dr. Greys Modeli baz alınarak üretimi süren Comfort Cotton tipi Cerrahi tip üniformaların 21 adet özel olarak tasarlanmış modeli bulunmaktadır ve günümüzde sadece üst için üretilmektedir. Desenli üniforma modellerimizi en çok hastane görevlileri, hemşireler ve cerrahlar tarafından talep görmektedir.

Comfort Cotton Dr. Greys Modeli Cerrahi Takım hava alışverişi yapabilen ince ve pamuklu bir kumaşa sahiptir bu sayede yaz aylarında personellere rahatlık sağlamaktadır. Dr. Greys Modeli Cerrahi Takımlar XXS, XS, S, M, L, XL bedenleri mevcuttur.  Üründe ek olarak ense tarafında ve yan yırtmaçlarda farklı biye renkleri kullanılmaktadır ve bu renkler de hazırda olan desene göre rastgele uyumlu renkler ile dikilmektedir.

Comfort Cotton Dr. Greys Modeli Cerrahi Takımın Özellikleri

  • Sadece kısım üst kısım için üretilmektedir. Terikoton gibi pantolonlar aracılığıyla istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz.
  • Yaka türü V şeklindedir.
  • Takımın kolları sonradan dikilmiş olmayıp, bütün bir şekilde kollara inmektedir.
  • Üst kısımda standart olarak 3 tane cep bulunmaktadır. Ceplerin iki adeti etek kısmında, bir  adeti ise göğüs kısmındadır.
  • Cerrahi takımın yanları yırtmaçlı olup rahat hareketi desteklemektedir ve farklı renktedir.

Comfot Cotton Dr. Greys Modeli Cerrahi Takımının Kumaşının Özellikleri

  • Comfort Cotton Dr. Greys Modeli Takımın kumaşı tamamen pamuktan üretilmiştir.
  • Maksimum yıkama sıcaklığı 40 derece olmalı ve ütüde pamuk ayarında ütülenmelidir.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?