Cerrahi Bone Modelleri

Cerrahi Bone Modelleri- Hepsiforma.com

HepsiForma.com'da birbirinden güzel ve modaya uygun bonelerimiz yüzlerce çeşiti ile sizleri bekliyor! Terikoton kumaş kullanılarak imal edilen boneler cerrahi kullanıma uygun olarak üretilmiştir, gün içerisinde sürekli başınızda takılı olan boneleriniz için vazgeçilmez olan en önemli özelliği hava alan kumaşı olmaktadır. Bunun için terikoton kumaştan üretilen boneler sizin rahatınızı ve düşünülere üretilmiştir. Ayrıca özel olarak yerleştirelen ve günümüzde en çok tercih edilen bu bone modellerimizin içinde bulunan ter emici özelliği bulunan penye kumaşı ile, terleme esnasında sizi rahatsız etmeden bu penye kumaş terinizi orada hapsederek akma ıslatma yapmayacağından dolayı size daha konforlu bir çalışma ortamı sunacaktır. Terletmeyen ve hava alan kumaşı sayesinde sizi rahatsız etmeden uzunca bir  süreli konforlu kullanım sağlar. 30 dan fazla renk ve varyasyon ile günümüzde hala satışta olan genel kullanım bonelerimiz  dilerseniz bizimle iletişime geçerek isim yazdırabilir dilerseniz bize ulaşarak göndereceğiniz logonuzu bonenize işleyebilirsiniz. Cerrahi bonelerimiz genellikle unisex modellerden oluşup standart ölçüde olmaktadır ve arkasındaki ip aracılığı ile istediğiniz sıkılıkta ve rahatlıkla başınızın şeklini alır.

Cerrahi Bone Özellikleri

HepsiForma.com boneleri kullanımı rahat olan  terikoton kumaştan üretimi yapılmıştır.

Bonelerinizi günlük kullanımda yıpranma yapmaması için 30 derece sıcaklığa kadar yıkamanız tavsiye edilmektedir. 150 Derece ayarda ise ütüleme işlemi yapılabilir.

​Bize ulaşmanız halinde bonelerinize taraftarı olduğunuz takımın logosu isminiz burcunuzun logosu veya belirlemiş olduğunuz logo işlemesi yapılabilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?